אמנת השירות

אנחנו בקבוצת ייעול שכיר עושים הכול על מנת לספק לכל אחד ואחת מלקוחותינו את הפתרונות הפיננסיים והפנסיונים המותאמים ביותר לצרכיהם.

מערך השירות בחברתנו פועל בהתאם לכל אחד מסעיפי אמנת השירות אותה הגדרנו בתחילת הדרך ולאורך כל השנים אנו מקפידים על יישומה המלא.

התאמה אישית לכל לקוח/ה- אנחנו בקבוצת ייעול שכיר מודעים לכך שמאחורי כל דו"ח כספי או קובץ אקסל בו אנו עוסקים, ניצב לקוח/ה המעוניין להבטיח את עתידו הכלכלי באמצעותנו ולפיכך אנו מקפידים בראש ובראשונה על היכרות מעמיקה עם צרכיו הביטוחיים, הפיננסיים והפנסיונים, וכל זאת במטרה לתכנן ולהקים בעבורו את פתרונות השירות המורחבים והמשתלמים ביותר.

מחויבות לשירות- המחויבות שלנו לשירות באה לידי ביטוי לאורך כל שלבי ההתקשרות אל מול כל לקוח/ה, החל משלבי הייעוץ הראשוני, דרך שלבי התכנון והקמת הפוליסות ומוצרי ההשקעה הנכונים ועד לניהול דינמי ושוטף של תיקי הלקוחות.

פתרונות שירות מבוססי תכנון– פתרונות השירות המוצעים על ידינו בתחומי הביטוח, הפיננסיים והפנסיה, מבוססים על הליכי תכנון והתאמה אופטימאלית לצרכיו הכלכליים, הביטוחיים והפנסיונים של כל לקוח/ה.

ניסיון מעשי וידע מקצועי מורחב– אנחנו בקבוצת ייעול שכיר מבססים את כל השירותים המקצועיים המוצעים על ידינו על הידע המקצועי המורחב והניסיון המעשי אותם רכשנו לאורך שנים רבות של עשייה דינמית ורציפה. כל מהלך ביטוחי/פנסיוני/פיננסי המיושם על ידינו מתוכנן לפרטי פרטים ומותאם לצרכיו המשתנים של הלקוח/ה.

עדכונים שוטפים-כחברה העוסקת ומתמחה במספר ענפי שירות שונים, אנחנו בקבוצת ייעול שכיר עושים הכול על מנת להתעדכן בכל התקנות והחוקים העדכניים ביותר לכל ענף וענף, וכל זאת למטרות עדכון הפוליסות ותיקי הלקוחות. במקביל, אנו פועלים להתאמת הפוליסות והמוצרים הפיננסיים/פנסיונים השונים המשווקים על ידינו לצרכיו הדינמיים של השוק

חדשנות ענפית– אנחנו בקבוצת ייעול שכיר מקפידים על העשרת הידע המקצועי העומד לרשותנו באמצעות השתתפות פעילה בימי עיון, כנסים מקצועיים וכדומה.

פעילות שוטפת ודינמית אל מול חברות הביטוח ובתי ההשקעות– על מנת לאפשר לכל אחד ואחת מלקוחותינו את פתרונות השירות המורחבים והמשתלמים ביותר לאורך זמן, אנחנו בחברת ייעול שכיר מקפידים על קשרי עבודה דינמיים ועקביים אל מול חברות הביטוח המובילות בתחומן ואל מול בתי ההשקעות הגדולים ביותר בישראל.

מענה ויחס אישי לכל לקוח/ה– אצלנו בקבוצת ייעול שכיר, כל לקוח/ה, זוכה למענה ויחס אישי בכל עניין מקצועי ובכל רגע נתון.

תכנון מס מיטבי– לרשותנו, יועצי מס מנוסים המתמחים בכל היבטי המיסוי הנדרשים לצורך השלמתה של כל פעולה פנסיונית או פעולה פיננסית אפשרית.

ייעוץ פיננסי לכל מטרה– מעטפת השירות המורחבת שלנו משלבת בתוכה מגוון רחב של שירותי ייעוץ פיננסי לכל מטרה, לרבות, תכנון הלוואות לעסקים ומשקי בית, מחזור משכנתאות, חילוץ עסקים מקשיים כלכליים וכדומה.

  • Black Facebook Icon
  • Black Twitter Icon
  • Black LinkedIn Icon

קבוצת יעול שכיר. קינג ג'ורג' 16. ירושלים . 9107901 |  3456504 rodan@yeuls.co.il  |   07