איתור כספים – הדרך הנוחה והמהירה שלנו לאיתור כספי פנסיה, חיסכון וחשבונות בנק "רדומים"

על פי נתונים שונים אשר התפרסמו על ידי משרד האוצר עולה כי קרוב ל-10 מיליארד שקלים מוגדרים כ-"כספים אבודים" אשר נשכחו על ידי ציבור החוסכים לטווח הבינוני והארוך באפיקי החיסכון השונים וכ-4 מיליארד שקלים נוספים ממתינים לכם בחשבונות בנק "רדומים".

גם אתם רוצים לדעת איפה הכסף האבוד או הרדום שלכם מסתתר? התשובות בהמשך…

מהם כספים אבודים?

הכספים האבודים אלו הם למעשה הגדרה לכל אותם כספים אותם דאגתם לחסוך לאורך השנים באמצעות מקום העבודה ובמידה וגם אתם החלפתם מספר מקומות תעסוקה ו/או אפיקי חיסכון פנסיוני לאורך שנות הקריירה, קרוב לוודאי שחלק מכספי החיסכון השייכים לכם אינם עברו (במלואם או בחלקם) יחד איתכם וזה הזמן לאתר אותם ולהשיב אותם לחשבונכם. כספים אלו ממתינים לכם בחשבונות ללא פעילות בקרנות הפנסיה, קופות הגמל, קרנות ההשתלמות, ביטוחי החיים ופוליסות ביטוח למקרה מוות ללא מרכיב חיסכון פנסיוני

מהם חשבונות בנק רדומים?

חשבון בנק "רדום" הוא למעשה חשבון ו/או פיקדון בנקאי לא פעיל שהבנק לא הצליח ליצור קשר עם בעליו בסמוך למועד פירעונו במשך חודשיים.

המסלקה הפנסיונית/פיננסית- השירות שלנו לאיתור כספים

באמצעות שירותי המסלקה המוצעים לכם דרכנו, תוכלו לאתר במדויק את כל אותם "כספים אבודים" וחשבונות בנק "רדומים" השייכים לכם וליהנות ממגוון רחב של חלופות לצורך מימושם: הפקדתם באחד ממסלולי החיסכון הפנסיוני המוצעים לכם על ידינו, הפקדתם במסלולי חיסכון והשקעה בשוק ההון וכדומה.

חשוב לנו שתדעו: שירותי המסלקה הפנסיונית המוצעים לכם במסגרת הליכי צ'ק אפ פנסיוני בקבוצת ייעול שכיר הינם שירותים שאינם כרוכים בתשלום והם מיועדים לכל אחד ואחת מלקוחותינו. שירות זה יאפשר גם לכם לאתר (כאן ועכשיו) את כספי החיסכון האבודים (שלכם או של אדם קרוב שנפטר) וחשבונות הבנק הרדומים (שלכם או של אדם קרוב שנפטר).

איתור כספים – מבדק ביטוח

רוצים להוזיל את עלויות הביטוח מבלי לוותר על הזכויות הביטוחיות העומדות לרשותכם? באמצעות שירותי צ'ק אפ פנסיוני העומדים לרשותכם בקבוצת ייעל שכיר, גם אתם תוכלו ליהנות ממבדק ביטוח לאיתור כפילויות ביטוח ולתכנון תיקי הביטוח האופטימאליים ביותר בעבורכם.

מה כולל המבדק הביטוחי שלנו?

בדיקה מקיפה של תנאי ותעריפי הפוליסות העומדות לרשות הלקוחות
איתור כפילויות ביטוח וביטול פוליסות ו/או מרכיבים ביטוחיים מיותרים
הנפקת דו"ח מפורט אודות תנאי הביטוחים העומדים לרשותכם
תכנון והקמת פוליסות בהתאם לצרכיו הביטוחיים (המדויקים) של הלקוחות

  • Black Facebook Icon
  • Black Twitter Icon
  • Black LinkedIn Icon

קבוצת יעול שכיר. קינג ג'ורג' 16. ירושלים . 9107901 |  3456504 rodan@yeuls.co.il  |   07