ניהול תיקים ושירותים פיננסיים

רוצים למנף את ההון האישי העומד לרשותכם? זה הזמן להכיר את השירותים הפיננסיים בתחום שוק ההון המוצעים לכם בקבוצת ייעול שכיר.

אנחנו בקבוצת ייעול שכיר עוסקים ומתמחים במתן פתרונות פיננסיים לסקטור הפרטי-עסקי מאז שנת 1980.

הפעילות הענפה והדינמית שלנו בשוק ההון מבוססת על היכולות המקצועיות שלנו בכל הנוגע לניתוב אפיקי החיסכון וההשקעה בהתאם לצרכיו המדויקים של כל אחד ואחת מלקוחותינו.

מחלקת השירותים הפיננסיים הפועלת בחברתנו מנוהלת על ידי רודן גורדון מייסד החברה ובעל ניסיון רב שנים בענף התכנון הפנסיוני והמיסוי. כמו כן החברה עובדת עם בתי השקעות המובילים בארץ בעלי ההכשרה, הניסיון והידע המקצועי המעמיק ביותר בשוק ההון.

בין יתר השירותים המוצעים לכם במחלקת השירותים הפיננסיים בחברתנו תוכלו למצוא:

  • ניהול תיקים – בניית תמהיל השקעות אישי המותאם לצרכיו הייחודים של כל חוסך/משקיע בהתאם לרמת הסיכון הרצויה לו.

  • ניהול השקעות בחו"ל באמצעות בתי השקעות ובנקים בחו"ל

  • חיסכון פיננסי מנוהל– אנחנו בקבוצת ייעול שכיר מתמחים בבניית מסלולי חיסכון מנוהל באמצעות אפיקי השקעה המותאמים באופן אישי לצרכיו הייחודיים של כל חוסך/ת

  • תכנון מס –לרשותנו ידע מקצועי מורחב ומעמיק בכל הנוגע להיבטי המיסוי הנלווים לרווחי הון

 

ייעול שכיר פיננסים - לדעת שהכסף שלכם מנוהל נכון!

שוק ההון הינו שוק דינמי ותזזיתי המחייב אתכם לבחון ולשקלל את צרכי ההשקעה והחיסכון באופן קבוע ותדיר. אצלנו בקבוצת ייעול שכיר תוכלו למצוא מענה מקצועי, מהיר ומיידי לתנאי השוק המשתנים וליהנות מפתרונות חיסכון והשקעה המותאמים גם לצרכים הפיננסיים הייחודיים לכם וגם לתנאי השוק המשתנים.

אפיקי החיסכון וההשקעה המשווקים ומנוהלים על ידינו מוצעים לכם במסגרת שירותי ייעוץ אובייקטיבים לניהול תיקי השקעות ובמסגרת בדיקה קפדנית ומדוקדקת של הישגי האפיקים השונים בכל רגע נתון. אנחנו בקבוצת ייעול שכיר מחויבים לשקיפות ואובייקטיביות מלאה בכל הנוגע למקורות החיסכון וההשקעה המומלצים על ידינו, ובנוסף, אנו מחויבים לפעול בכל האמצעים העומדים לרשותנו לצרכי מינוף כפסי החיסכון וההשקעה העומדים לרשותכם.

בדומה לכל שירות פיננסי ופנסיוני אחר המוצע לכם על ידי המומחים של קבוצת ייעול שכיר, גם בתחום השירותים הפיננסיים בכלל ובנושא ניהול תיקים בפרט, אנו מעמידים לרשות מעטפת שירות מורחבת המותאמת לצרכי החיסכון וההשקעה הפרטניים של כל אחד ואחת מכם. השירותים הפיננסיים שלנו מוצעים גם לסקטור הפרטי הכולל שכירים ועובדי מדינה וגם לסקטור העסקי המורכב מציבור העצמאיים, הפרילנסרים ועובדי המקצועות החופשיים בישראל.

  • Black Facebook Icon
  • Black Twitter Icon
  • Black LinkedIn Icon

קבוצת יעול שכיר. קינג ג'ורג' 16. ירושלים . 9107901 |  3456504 rodan@yeuls.co.il  |   07